Instantně Polaroid

Nafotíme ti maturák. Na Polaroid.

Dostaneš od nás malou fotku do kapsy, která ti ale na rozdíl od většiny jiných neposlouží jen jako vzpomínka, ale jako tvůj malej soukromej poklad. Jedna fotka, na kterou už nikdy nezapomeneš. Skutečný zážitek na skutečné fotce.

Už i tvoje babička zažila takové focení. Princip zůstává, jen se vrací v trochu jiné podobě. Vyfoť se od nás a v minutě sleduj, jak se ti fotka vybarví v ruce.

Aby ses dostal do obrazu, nemusíme tě hned fotit. Koukni na video, přečti pár slov na blogu a zjisti, jak to celé funguje.

Nemusíš stát nudnou frontu ve fotokoutku a čekat na svůj moment.

S instaxem putujeme plesem a fotíme na počkání. Kdekoliv a za jakékoliv situace.

Víme, že i poklidný večírek se může pořádně zvrhnout, ale nemusíš se bát. Kdyby jsi nás v tom chaosu náhodou ztratil, připravíme ti „check point“. Záchytné místo pro tebe i pro nás.

Odtud nás můžeš zavolat. Tady si tě najdem.

Počet fotek
0
fotek jsme vyfotili
Počet plesů
0
plesů jsme navštívili

Zážitky maturantů

Reference - Mája
Mája

Když se probudíš ráno po plese, bez peněz a s kocovinou, tyhle fotky ti zaručeně zvednou náladu! Já už jsem na nich trochu závislá, prohlížim si je pořád dokola a vždycky najdu nějakou, která mě znovu pobaví a potěší:) Děkujeme

Reference - Eliška
Eliška

Instant photos aren't dead! V dnešní době, kdy máme všichni tisíce fotek ve svých smartphonech nebo digitálních foťácích a absolutně nepřemýšlíme nad tím, co fotíme - prostě jen bezmyšlenkovitě cvakáme - je tenhle druh pořizování fotografií úplné kouzlo. Alespoň trošku zapřemýšlíš nad věcí, kterou vyfotíš a to nejlepší- nikdy nevíš, jaká fotka vznikne, tudíž při čekání než se fotka vybarví (netřepat, Eli!) zažíváš pocit překvapení! :)) "Photos bring back memories and memories bring back feelings."

Reference - Adam
Adam

Instantní fotky jsou skvělé. Občas se po party divím, jak se mi ty fotky ze zákulisí dostali do kapsy a pak mi to dojde. Čekání na fotokoutek mě nikdy nebavilo, tyhle fotky ke mě přijdou vždy tak nějak sami a popravdě mě často rozesmějí.

Stejně jako ples, i fotky mohou mít svůj styl.

Víme, kolik energie stálo připravit ples. Sladit plakát, vstupenky, výzdobu i pozadí ve fotokoutku.

Vyrobíme ti rámečky přesně odpovídající tématu plesu.

Rezervovat s vlastním rámečkem

Na velikosti záleží!

Vyber, jaký formát ti sedne nejlépe.

Polaroidový formát Instax Sq

Čtvercový Instax Sq

100% kontrola nad fotkou. Obrázek ti vyfotíme na zrcadlovku, až potom přesvítíme na polaroid. Můžeš si tak vybrat tu pravou bez toho, abys potřeboval prstýnek.

VS
Polaroidový formát Instax Wide

Dvojkreditní Instax Wide

Jsi opravdový fajnšmekr, nebo potřebuješ do záběru vtěstnat celou rodinu? Uděláme ti fotky o velikosti dvojnásobku kreditní karty. Klasicky na jeden pokus.


Chceš nás vidět v akci?

Zabookuj si jako návštěvník svou polaroidovou momentku a ušetři na panáka navíc. Na místě za 50,-. Předobjednávka za 40,-.

Šipka dolů

Seznam plesů

  • {{prom.name}}
    {{prom.city}}
    {{formatDate(prom.date.date)}}
    Rezervovat fotky
    Rezervace uzavřeny

“Sýýýýr, cvak!“

Vycvaknem ti třídu od 3.800,-

Základní balíček nabídne každému z maturantů 3 fotky. Jednu šerpovací, druhou během plesu a té třetí se meze nekladou. Vyfoť se s kantorem, na baru, nebo pod barem.

Že tři nestačí? Přiobjednej si kolik fotek potřebuješ a bav se naplno!

Pokud patříš mezi milovníky momentek a očekáváš opravdu velký večer, objednej si u nás alespoň 5 fotek (3 + 2) a dostaneš od nás pouzdro na polaroidy se svým jménem jako dárek. S pouzdrem své fotky jen tak netratíš.

A kdyby jsi náhodou nestihl všechny profotit, vrátíme ti peníze.

Doprava zdarma
Doprava po jihočeském kraji ZDARMA.
Neprofocené fotky vykupujeme
Za neprofocené fotky ti vrátíme peníze.

Nezávazná rezervace

Rezervuj termín pro svou třídu. Nezávazně.Odesláním formuláře potvrzuji, že jsem si přečetl obchodní podmínky a souhlasím se zpracováním mých osobních údajů.

Časté dotazy

Proč mít dalšího fotografa, když už jednoho máme?

Umíme to, co žádný jiný fotograf nesvede. Až budeš ležet v kocovině s obrovskym oknem ze včerejšího večera, díky polaroidovým fotkám ti připomeneme, co se vlastně dělo. Navíc je zážitek sledovat, jak se ti fotka vybarvuje před očima. Takže máš vlastně takové 2v1.

Můžu si jako návštěvník plesu fotky rezervovat?

Můžeš! A to za lepší cenu než na místě. Stačí jen vyplnit formulář u mapy a máš fotku za 40,-, které zaplatíš až při focení na plese.

Máme tematický ples, dají se fotky nějak přizpůsobit?

No jasně! Jestli máš jako téma plesu Růženku, tak my ti jí na fotku rádi připneme. Chceš zjistit víc? Klikni sem.

Nevyužil jsem všechny předobjednané fotky.

Je to sice škoda, ale nezoufej. Vrátíme ti peníze. Víc zjistíš v obchodních podmínkách.

Chci víc fotek, než je v základním balíčku. Jak to udělám?

Jestli jsi maturant, můžeš si za zvýhodněnou cenu fotografie předobjednat. A když si objednáš víc jak pět fotek, dostaneš od nás pouzdro na polaroidy se jmenovkou jako dárek.

Náš termín je již obsazený :(

Nejsme supermani, ale tohle zvládnem. Dokážeme totiž zajistit víc plesů v jeden den.

Rezervovat fotky

na ples {{prom.name}}, {{prom.city}}
({{formatDate(prom.date.date)}})

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním mých osobních údajů .