Polaroid na svatbě.

26.8.18 - Marek Příhoda

Polaroid na svatbě.

Plánujete svatbu a hledáte skvělou zábavu pro všechny svatebčany, ze které si zároveň odnesete opravdu originální vzpomínky? S polaroidem vytvoříte fotografie, které se vám ve chvíli vybarví v ruce. Můžete je tak rozdat hostům, použít jako výzdobu, nebo z nich vytvořit skvělé vzpomínkové předměty, jež vám budou dělat radost vždy, když na ně doma narazíte.

Sepsali jsme proto pár tipů, jak polaroid na svatbě kreativně využít.

 

Fotoalbum

 

Nejoblíbenějším způsobem, jak využít polaroidové fotky, je pojmout fotoalbum jako knihu hostů. Tam si každý pomocí růžků, nebo washi pásek přilepí svou fotografii a fixkou pak připíší milé přání, nebo originální vzkaz novomanželům. Přímo na svatbě vám tak vznikne jedinečná vzpomínka na jedinečný den, kterou si odnesete domů hned po oslavě.

TIP OD NÁS: Odolejte pokušení a společně si prohlédněte fotoalbum až druhý den po svatbě. Oživíte si všechny krásné vzpomínky na předcházející den.

Na provázku

 

Nechte hosty rozvěsit fotografie na provázek. Vznikne vám tak originální výzdoba plná milých úsměvů, která vám doma bude dělat radost mnoho dalších let.

 

Fotokoutek

 

Pro focení připravte svatební fotokoutek. Ten můžete pojmout jako stánek s naranžovaným pozadím nebo můžete kreativně využít místo, kde probíhá párty. Pěkně bude vypadat jak čistá bílá zeď, dřevěná hranice s kulatinou, nebo jakákoli jiná stěna s opakujícím se vzorem. Tu můžete jemně dozdobit třeba kusem látky, světelným řetězem, či jiným vzorem ladícím se stylem vaší svatby. V polaroidovém fotokoutku samozřejmě nesmí chybět ani rekvizity, které vhodně doplní vtipné momentky.

 

Fotograf

 

Doporučujeme focením pověřit některého ze svatebních hostů, ideálně nadšence do fotografování. Vzniknou vám tak originální fotografie, které by jiný člověk nezaznamenal a navíc si při focení užijete spoustu zábavy.

Foťáček též můžete jen položit u fotokoutku a nechat hosty fotit se navzájem. Fotit s ním je jednoduché a tak to zvládne opravdu každý. Pro jistotu od nás ale dostanete jednoduchý návod, jak s fotoaparátem zacházet.

 

Závěr

 

Pokud vás instantní fotografie na svatbě zaujala, můžete si Instax (neboli polaroid) u nás v e-shopu zakoupit, nebo vypůjčit v naší půjčovně. Při výběru toho správného foťáčku vám rádi poradíme.